home
home home

Азаматтарды қабылдау кестесі

Аудан әкімінің, аудан әкімі орынбасарларының және аппарат басшысының ІІ -тоқсанына

жеке және заңды тұлғаларды жеке сұрақтарымен қабылдау

КЕСТЕСІ

 

Аты-жөні Атқаратын қызметі Айлар атауы Қабылдау бөлмелерініңтелефоны
Сәуір Мамыр Маусым
Қрықбаев Асқар Санатұлы Аудан әкімі  Әр аптаның       сәрсенбі күні      сағ.10.00-ден   12.00-ге дейін Әр аптаның       сәрсенбі күні      сағ.10.00-ден   12.00-ге дейін Әр аптаның       сәрсенбі күні      сағ.10.00-ден   12.00-ге дейін  

 2-16-34

 

          Тлепововаев  Манарбек                          Әміреұлы

 

Аудан әкімінің орынбасары  Әр аптаның  дүйсенбі, бейсенбі күндері      сағ.10.00-ден   12.00-ге дейін Әр аптаның  дүйсенбі, бейсенбі күндері      сағ.10.00-ден   12.00-ге дейін Әр аптаның  дүйсенбі, бейсенбі күндері      сағ.10.00-ден   12.00-ге дейін  

2-19-41

Әлпеисов  Бейсенбек Әшімаліұлы Аудан әкімінің орынбасары Әр аптаның  дүйсенбі, бейсенбі күндері      сағ.15.00-ден   17.00-ге дейін Әр аптаның  дүйсенбі, бейсенбі күндері      сағ.15.00-ден   17.00-ге дейін Әр аптаның  дүйсенбі, бейсенбі күндері      сағ.15.00-ден   17.00-ге дейін  

2-23-61

Налибаев Иззатулла Ермекбайұлы Аудан әкімінің орынбасары Әр аптаның  сейсенбі, жұма күндері      сағ.10.00-ден   12.00-ге дейін Әр аптаның  сейсенбі, жұма күндері      сағ.10.00-ден   12.00-ге дейін Әр аптаның  сейсенбі, жұма күндері      сағ.10.00-ден   12.00-ге дейін 2-14-34
Оразхан Руслан Қонысбайұлы

 

 

Аппарат басшысы Әр аптаның  сейсенбі, жұма күндері      сағ.15.00-ден   17.00-ге дейін Әр аптаның  сейсенбі, жұма күндері      сағ.15.00-ден   17.00-ге дейін Әр аптаның  сейсенбі, жұма күндері      сағ.15.00-ден   17.00-ге дейін  

 2-14-91

 

 

Г Р А Ф И К

приема  физических  и  юридических  лиц  по   личным вопросам

 акима района Т.Рыскулова, его  заместителей  и  руководителя   аппарата

  на   IІ  квартал  2018 года

 

Ф.И.О. Должность Месяц Телефон приемной
Апрель Май Июнь
Крыкбаев Аскар Санатович Аким района Еженедельно

каждая  среда

с 10.00  до13.00

Еженедельно

каждая  среда

с 10.00  до13.00

Еженедельно

каждая  среда

с 10.00  до13.00

 

 2-16-34

          Тлепововаев  Манарбек                          Амиреевич Заместитель акима Еженедельно каждый понедельник, четверг                10.00-12.00 Еженедельно каждый понедельник, четверг                10.00-12.00 Еженедельно каждый понедельник, четверг                10.00-12.00  

2-19-41

Альпеисов   Бейсенбек Ашималиевич Заместитель акима Еженедельно каждый понедельник, четверг                15.00-17.00 Еженедельно каждый понедельник, четверг                15.00-17.00 Еженедельно каждый понедельник, четверг                15.00-17.00  

2-23-61

Налибаев Иззатулла Ермекбаевич Заместитель акима Еженедельно  каждый четверг, пятница               10.00-12.00 Еженедельно  каждый четверг, пятница               10.00-12.00 Еженедельно  каждый четверг, пятница               10.00-12.00 2-14-34
Оразхан Руслан Конысбайұлы

 

Руководитель аппарата Еженедельно  каждый четверг, пятница               15.00-17.00 Еженедельно  каждый четверг, пятница               15.00-17.00 Еженедельно  каждый четверг, пятница               15.00-17.00  

 2-14-91

 

Т.Рысқұлов  ауданы  бойынша аудан әкімдігі бөлім басшыларының ІІ -тоқсанына

 жеке және заңды тұлғаларды жеке сұрақтарымен қабылдау

К Е С Т Е С І

 

Мекемелер атауы Лауазымды тұлғаның аты- жөні Қабылдау

күндері

Байланыс телефоны
1 Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі Шамаев Берік Ысқақұлы Әр аптаның сәрсенбі,

жұма күндері

сағат: 10.00-18.00

 

2-12-81
2 Қаржы  бөлімі Әліпбаев Берік Саттарұлы Әр аптаның сейсенбі,

бейсенбі күндері

сағат: 15.00-17.00

 

2-11-41

3 Аудандық тұрғын үй, коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі бөлімі Дауытбеков Мақсат Арыстанбекұлы Әр аптаның сейсенбі,

бейсенбі күндері

сағат: 15.00-17.00

 

2-18-37

4 Аудандық құрылыс, сәулет және қала құрылысы 

бөлімі

Тасыбаев Мирзаян Еркебекұлы Әр аптаның сәрсенбі,

жұма күндері

сағ. 11.00-13.00

 

2-23-74

5 Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі

 

Сапарбекова  Ләззат  Тәліпбекқызы Әр аптаның сейсенбі,

жұма күндері

сағ.10.00-18.00

2-25-38
6 Ауыл шаруашылығы бөлімі Еспенов Ерғазы Жұмабекұлы Әр аптаның бейсенбі,

жұма күндері

сағ.10.00-19.00

2-15-36
7 Кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі

 

Әлкереев Нұржан Сайлаубекұлы Әр аптаның сәрсенбі,

жұма күндері

сағ.11.00-13.00

 

2-19-49

 

8

Ветеринария бөлімі Тохабаев Асқар Тұңғышұлы Әр аптаның сейсенбі,

бейсенбі күндері

сағат 10.00-ден 19.00-ге дейін

 

4-04-93

9 Жер қатынастары бөлімі Башанов Біржан

Сұлтанбекұлы

Әр аптаның , дүйсенбі

сейсенбі  күндері

сағ.15.00ден 17.00-ге дейін

 

2-21-84

10 Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі Жамалбеков Нұрдәулет Сұйірханұлы Әр аптаның сейсенбі,                       жұма  күндері

сағ. 10.00-ден  19.00-ге дейін

 

2-12-54

11 Білім бөлімі Әбуталипов Ербол Абақұлы Әр аптаның сейсенбі,                        жұма күндері

сағ. 10.00 -18.00

 

2-14-10

12 Ішкі саясат бөлімі Утеулиева Ләззат Шәкуалықызы Әр аптаның сәрсенбі,

жұма  күндері

сағат 1000-1900

 

2-25-13

 

13 Денешынықтыру және спорт бөлімі Бестереков Әбіш Амангелдіұлы Әр аптаның сәрсенбі,

жұма күндері

11:00- 13:00

 

2-17-60

 

Г Р А Ф И К 

приема  юридических и  физических лиц   по личным  вопросам

руководителей отделов  акимата  района  Т.Рыскулова

на ІІ квартал  2018 года

 

н/п Наименование  организации Ф.И.О.

руководителя

Дни приема Телефон
1 Отдел занятости населения  и социальных программ  Шамаев Берик

Искакович

  Еженедельно  каждая

среда, пятница

10.00-18.00

 

2-12-81
2 Отдел  финансов Алипбаев Берик

Саттарович

Еженедельно  каждый

вторник, четверг

15.00-17.00

 

2-11-41

3 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, транспорта и автомобильных  дорог Дауытбеков  Максат  Арыстанбекович Еженедельно  каждый

вторник, четверг

15.00-17.00

 

2-18-37

4 Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Тасыбаев Мирзаян Еркебекович   Еженедельно  каждая

среда, пятница

11.00-13.00

 

2-23-74

5 Отдел зкономики и бюджетного планирования Сапарбекова Ляззат  Талипбековна Еженедельно   каждый

вторник, пятница

10.00-18.00

2-25-38
6 Отдел сельского  хозяйства Еспенов Ергазы

Жумабекович

Еженедельно   каждый

вторник, пятница

10.00-19.00

2-15-36
7 Отдел  предпринимательства

 

Алкереев Нуржан Сайлаубекович   Еженедельно  каждая

среда, пятница

11.00-13.00

 

2-19-49

8 Отдел ветеринарии Тохабаев Асқар

Тунгышевич

Еженедельно  каждый

вторник, четверг

10.00-19.00

 

4-04-93

9 Отдел  земельных отношении Башанов Биржан

Султанбекович

Еженедельно  каждый понедельник, вторник

15.00-17.00

 

2-21-84

10 Отджел культуры и развитяи  языков Жамалбеков Нурдаулет Суерханович Еженедельно   каждый

вторник, пятница

10.00-19.00

 

2-12-54

11 Отдел образования Абуталипов

Ербол Абакович

Еженедельно   каждый

вторник, пятница

10.00 -18.00

 

2-14-10

12 Отдел внутренней политики Утеулиева Лаззат Шакуалиевна   Еженедельно  каждая

среда, пятница

1000-1900

 

2-25-13

 

13 Отдел физической  культуры и спорта Бестереков Абиш Амангелдиевич   Еженедельно  каждая

среда, пятница

11:00- 13:00

 

2-17-60

 

Т.Рысқұлов  ауданы  бойынша ауылдық округ әкімдерінің ІІ -тоқсанына

 жеке және заңды тұлғаларды жеке сұрақтарымен қабылдау

К Е С Т Е С І

Ауыл  округ атауы Лауазымды тұлғаның аты- жөні Қабылдау

күндері

Байланыс телефоны
1 Құлан ауылдық округі әкімі Сейтжапаров   Еркін Серікханұлы Әр аптаның сәрсенбі,

жұма күндері

сағат: 15.00-17.00

 

2-10-84

2 Луговой

ауылдық округі

әкімі

Сванов Мұратбек Айтымбетұлы Әр аптаның дүйсенбі,

бейсенбі күндері

сағат: 15.00-17.00

 

2-41-03

3 Қарақыстақ

ауылдық округі  әкімі

Танкеев Ораз

Жайылғанұлы

Әр аптаның сейсенбі

10.00-12.00

Әр аптаның жұма

11.00-13.00 күндері

 

25-5-01

4 Ақбұлақ

ауылдық округі

әкімі

Құлманов Ербол Амангелдіұлы Әр аптаның сәрсенбі,

жұма күндері

сағ.10.00-19.00

5-46-30
5 Новосель

ауылдық округі

әкімі

Шабеев  Ерлік Тоғанбайұлы Әр аптаның сейсенбі                       сағ.10.00-ден  12.00-ге дейін

жұма  сағ.11.00-13.00

 

5-49-10

 

6

Құмарық

 ауылдық округі әкімі

Айдаралиев Бейімбет Айтпанұлы Әр аптаның сәрсенбі,

жұма күндері

сағат 10.00-ден 19.00-ге дейін

 

5-12-01

7 Ақыртөбе ауылдық округі

әкімі

Абишев Айбек Қайырбекұлы Әр аптаның сейсенбі,

жұма  күндері

сағ.10.00ден 13.00-ге дейін

 

2-21-34

8 Көкдөнен ауылдық округ әкімі Ильясов Абдиашим Есіркепұлы Әр аптаның дүйсенбі,                       сәрсенбі күндері

сағ. 15.00-ден  19.00-ге дейін

 

35-5-05

9 Көгершін ауылдық округі әкімі  

Тастанов Сақтасын Әбенұлы

Әр аптаның дүйсенбі                       сағ. 09.00-ден 13.00-ге дейін сәрсенбі    сағ. 15.00-ден               19.00-ге дейін  

26-7-11

10 Өрнек

ауылдық округі

әкімі

Акүрпеков Бауыржан Сакенұлы Әр аптаның сәрсенбі,

жұма  күндері

сағат 1000-1200

 

5-48-00

11 Тереңөзек

ауылдық округі

әкімі

Мусаев Мухтарбек Арынбекұлы

 

Әр аптаның сейсенбі,

бейсенбі  күндері

1000  -1300дейін

 

5-47-31

12 Қорағаты

ауылдық округі

әкімі

Әбләзімов Бақтыбек

Жақсымбетұлы

 

Әр аптаның сейсенбі,

10:00-12:00

жұма   11:00- 13:00

күндері

5-14-40
13 Жаңатұрмыс

ауылдық округі әкімі

Жамалбеков  Нұрболат Мамырханұлы Әр аптаның  сейсенбі,

11.00 -13.00

Жұма  15 00-1700

күндері

5-33-66
14 Абай ауылдық округі әкімі Арыстанбеков Мұрат Дәкенұлы Әр аптаның сейсенбі,

бейсенбі күндері

15.00-17.00

 

5-06-72

15 Қайынды

ауылдық округі

әкімі

Асанбаев Азамат Ниетқұлұлы Әр аптаның сәрсенбі,

жұма күндері

сағ.10.00 ден 13.00-ге дейін

 

5-47-19

 

Г Р А Ф И К 

приема  юридических и  физических лиц   по личным  вопросам

акимов сельских округов  района  Т.Рыскулова

на  ІІ  квартал  2018 года

 

н/п Наименование сельского округа Ф.И.О.

руководителя

Дни приема Телефон
1 Куланский  сельский  округ Сейтжапаров  Еркин

Серикханович

  Еженедельно  каждая

среда, пятница

15.00-17.00

 

2-10-84

2 Луговской сельский  округ Сванов Муратбек Айтымбетович   Еженедельно  каждый  понедельник , четверг

15.00-17.00

 

2-41-03

3 Каракыстакский

сельский  округ

Танкеев Ораз

Жайылганович

Еженедельно  каждый вторник

10.00-12.00

Еженедельно каждая  пятница

11.00-13.00

 

25-5-01

4 Акбулакский сельский  округ Кулманов Ербол Амангелдиевич Еженедельно  каждая

среда, пятница

10.00-19.00

5-46-30
5 Новосельский  

сельский округ

Шабеев  Ерлик Тоганбаевич Еженедельно  каждый вторник

10.00-12.00

Еженедельно каждая  пятница

11.00-13.00

 

5-49-10

 

6

Кумарыкский  сельский  округ Айдаралиев Беимбет Айтпанович Еженедельно  каждая

среда, пятница

10.00-19.00

 

5-12-01

7 Акыртюбинский сельский   округ Абишев Айбек Кайырбекович Еженедельно  каждая среда,пятница

10.00- 13.00

 

2-21-34

8 Кокдоненский сельский округ Ильясов Абдиашим Есиркепович Еженедельно каждый понедельник,

каждая  среда

15.00-19.00

 

35-5-05

9 Когершинский сельский  округ Тастанов Сақтасын Абенович Еженедельно  каждый понедельник

09.00- 13.00

каждая среда

15.00-19.00

 

26-7-11

10 Орнекский сельский  округ Акурпеков Бауыржан Сакенович Еженедельно  каждая

среда, пятница

1000-1200

 

5-48-00

11 Теренозекский сельский   округ Мусаев Мухтарбек Арынбекович

 

Еженедельно  каждый

вторник, четверг

1000  -1300

 

5-47-31

12 Корагатинский сельский  округ Аблазимов  Бактыбек

Жаксымбетович

 

Еженедельно каждый  вторник,

10:00-12:00

каждая  пятница

11:00- 13:00

5-14-40
13 Корагатинский сельский  округ Жамалбеков  Нурболат Мамырханович Еженедельно каждый  вторник,

11.00 -13.00

каждая  пятница

15 00-1700

5-33-66
14 Корагатинский сельский  округ Арыстанбеков Мурат Дакенович Еженедельно  каждый

вторник, четверг

15.00-17.00

5-06-72
15 Корагатинский сельский  округ Асанбаев Азамат Ниеткулович Еженедельно  каждая среда,пятница

10.00-13.00

 

5-47-19


© 2017 Аппарат акима Рыскуловского района
+7 (7262) 00 00 00 Обратная связь
Разработка и поддержка сайта