home
home home

Т.Рысқұлов ауданындағы учаскелік сайлау комиссияларының құрамы туралы хабарлама

Т.Рысқұлов ауданындағы учаскелік сайлау комиссияларының құрамы туралы хабарлама

№328 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Ертаева Айгуль Арыстанбековна
Комиссия төрайымының орынбасары Алибаев Болат Орынбасарович
Комиссия хатшысы Керимкулова Гульмира Рыскулбековна
Комиссия мүшесі Сугиров Серик Толеукулович
Комиссия мүшесі Медетов Мият Оразбекович

№329 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрағасы Кыдыралиев Мурас Уалиулы
Комиссия төрағасының орынбасары Жамбаев Биржан Ноянович
Комиссия хатшысы Нурбатаева Несипкуль Токтарбаевна
Комиссия мүшесі Садирмеков Айдос Жамбылович
Комиссия мүшесі Усипбаев Жомарт Култаевич
Комиссия мүшесі Тілеуханов Абылай Тұрарұлы
Комиссия мүшесі Әмреқұлов Азамат Алтайұлы

 

№330 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрағасы Адилов женис Бакытбекович
Комиссия төрағасының орынбасары Мукашев Бауыржан Батаевич
Комиссия хатшысы Акишева Салтанат Төленқызы
Комиссия мүшесі Ахметов Бауыржан Нуржанович
Комиссия мүшесі Бапатаева Айжан Мейірқұлқызы
Комиссия мүшесі Давлеталеева Эльмира Худайбергеновна
Комиссия мүшесі Кокумбаева Жанат Арапбекович

 

№331 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрағасы Рыскулов Ерболсын Джексенович
Комиссия төрағасының орынбасары Алкереева Гаухар Мейркуловна
Комиссия хатшысы Тантаев Шапеткул
Комиссия мүшесі Нурходжаева Айгуль Рыспековна
Комиссия мүшесі Ержанов Болат Мухаметжанович
Комиссия мүшесі Айдаркулов Асет Алибекович
Комиссия мүшесі Тұйғынбаев Кемелбек

 

№332 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрағасы Буламбаев Дархан Кенесович
Комиссия төрағасының орынбасары Оспанов Мәди Айбасович
Комиссия хатшысы Муратова Нуржамал Алметовна
Комиссия мүшесі Шопабаев Аскат Урисович
Комиссия мүшесі Куралбаева Назым Есенгалиевна

№333 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Алдабергенова Шайбүбі Кожанкуловна
Комиссия төрайымының орынбасары Терликбаева Зауре Муратовна
Комиссия хатшысы Абдикаримов Нурлыбек Тохтарбекович
Комиссия мүшесі Нарбаев Айтжан Аскарович
Комиссия мүшесі Карабаев Сабит Ширханович

 

№334 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Кожахметова Гульзира Турекуловна
Комиссия төрайымының орынбасары Амиреев Алижан Зейнылкеримович
Комиссия хатшысы Мамытова Нуркуль Киябаевна
Комиссия мүшесі Бекбосынова Мира Шарипхановна
Комиссия мүшесі Кутяков Александр Юрьевич

№335 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Серикбаева Магрипа Турсыновна
Комиссия төрайымының орынбасары Алькожаева Эльмира Жомартбековна
Комиссия хатшысы Бейкутова Улбосын Муратбековна
Комиссия мүшесі Ермекбаева Зина Ибадуллаевна
Комиссия мүшесі Сукенова Фарида Амантайқызы

 

 

№336 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Жанабердиева Рабига Кенесбековна
Комиссия төрайымының орынбасары Раушанова Ақжарқын Өмірәліқызы
Комиссия хатшысы Жаналакова Алия Мырзабековна
Комиссия мүшесі Бектурганов Болатхан
Комиссия мүшесі Бурибаева Динара Дилдабековна
Комиссия мүшесі Кумекова Карима Сарсенбековна
Комиссия мүшесі Омаркулов Ардак Кастелбекович

№337 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Мандибаева Улбосын Амангельдиевна
Комиссия төрайымының орынбасары Карабаев Кайсар Азимханович
Комиссия хатшысы Нұрбаева Канипа Джолшыбековна
Комиссия мүшесі Куантаев Тұрысбек Жаркынбекович
Комиссия мүшесі Бодауова Данагул Камаладиновна
Комиссия мүшесі Айтбаев Канат Болатович
Комиссия мүшесі Ержанова Мадина Мухамбетжановна
Комиссия мүшесі Токсеитова Гульжан Нурмахановна
Комиссия мүшесі Сыдыкова Балагуль Камаладиновна

№339 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Касеналиева Айгуль Аскербековна
Комиссия төрайымының орынбасары Ильясов Абдиашим Есиркепович
Комиссия хатшысы Бакбергенова Назым Орынбасаровна
Комиссия мүшесі Мырзахметов Калижан Нуржанович
Комиссия мүшесі Торекулов Жансерик Абилжамиевич
Комиссия мүшесі Мыркасымов Әбіләшім Анварбекұлы
Комиссия мүшесі Тауасаров Берикжан Разахович

 

№340 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Стыбаева Ақбота Муратхановна
Комиссия төрайымының орынбасары Ажиров Ешенхан Жундербекович
Комиссия хатшысы Асилина Жанна Бидаулетовна
Комиссия мүшесі Досаев Турсынбек Закирбаевич
Комиссия мүшесі Бибосынов Мурат Тойшыбаевич
Комиссия мүшесі Байтуманов Кажымурат Онгарбаевич
Комиссия мүшесі Тлеукулова Галия Сейтказиевна

№341 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Тажибаева Эльмира Дусеналиевна
Комиссия төрайымының орынбасары Беспаева Гульжан Ахметжановна
Комиссия хатшысы Сабалакова Желеукул Нургалиевна
Комиссия мүшесі Тегешов Жайдар Тажиманович
Комиссия мүшесі Тастемиров Талғат Қамбарович
Комиссия мүшесі Капбаров Азатбек
Комиссия мүшесі Шадилбеков Максат Райзович
Комиссия мүшесі Адильбеков Расылхан Асыкбаевич
Комиссия мүшесі Касымов Болат Касымович

№342 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Кыдырова Айман Жуманбаевна
Комиссия төрайымының орынбасары Кулышев Данияр Берикович
Комиссия хатшысы Толымбетова Рабига Джумухановна
Комиссия мүшесі Амреев Улыкбек Аширкулович
Комиссия мүшесі Ерходжаева Айнур Жарылкасыновна
Комиссия мүшесі Асанкулова Ляззат Ахметовна
Комиссия мүшесі Сейтжапаров Бекжан Бакытулы
Комиссия мүшесі Жанетов Талгат Жорабекович
Комиссия мүшесі Иманкулова Сандугаш Сериковна

№343 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Шулакова Нургуль Толеновна
Комиссия төрайымының орынбасары Кожамкулов Курмангали Жайлауович
Комиссия хатшысы Тажиев Сатыбалды Рахметалиевич
Комиссия мүшесі Ибраимова Сая Сагиевна
Комиссия мүшесі Бектенбаева Актолкын Утебаевна
Комиссия мүшесі Бөтейова Айбегим Шалқарқызы
Комиссия мүшесі Иманкулов Бакдаулет Азаматович
Комиссия мүшесі Мурсултанова Гульзат Канатовна
Комиссия мүшесі Бейсебаева Гульмира Маратовна

 

 

№344 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрағасы Байгелов Самат Бейбитович
Комиссия төрайымының орынбасары Кораласбаева Гульнара Илимхановна
Комиссия хатшысы Жаркинбаева Гульжамал Меиркуловна
Комиссия мүшесі Телгараева Баян Кузембаевна
Комиссия мүшесі Қарабаева Салтанат Балағазқызы

№345 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Баймусаева Нургуль Таттибаевна
Комиссия төрайымының орынбасары Әбдікерімов Шәміл Бүркітұлы
Комиссия хатшысы Алкереев Нуржигит Мейркулович
Комиссия мүшесі Даулеткулова Ляззат Амановна
Комиссия мүшесі Бийолиев Жұмабек Мухтарович

 

№346 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрағасы Секербеков Рыскулбек
Комиссия төрағасының орынбасары Амреев Берик Үшкемпірұлы
Комиссия хатшысы Орал Әсел Махмутқызы
Комиссия мүшесі Бакеева Бозтан Айткуловна
Комиссия мүшесі Кадирбаева Алия Сейсеновна
Комиссия мүшесі Таштамбаева Гүлназима Рахимбердиевна
Комиссия мүшесі Джылысбаев Курмангазы Ашимович

№347 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрағасы Мейманханов Муратжан Құрманжанұлы
Комиссия төрағасының орынбасары Исабаев Мақсат Мухтарович
Комиссия хатшысы Битанова Айсұлу Аскаровна
Комиссия мүшесі Алимкулов Маралбек Муратович
Комиссия мүшесі Бектемишов Жунис Кенжекулович
Комиссия мүшесі Әлі Мұхит Бекқұлыұлы
Комиссия мүшесі Байтемиров Бауыржан Бурханович

№348 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Сарсенова Мадина Шералиевна
Комиссия төрайымының орынбасары Жаналакова Алтыным Ибрагимқызы
Комиссия хатшысы Амреева Шарбану Чинтаевна
Комиссия мүшесі Жұмабекова Жанна Маратқызы
Комиссия мүшесі Аширбеков Айдын Ануарбекович

№349 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Сатылганова Гульзина Оналбековна
Комиссия төрайымының орынбасары Тутеева Жулдыз Оналбековна
Комиссия хатшысы Баятанова Гульмира Маршаловна
Комиссия мүшесі Жұмағали Ниетжан Жұмағалиұлы
Комиссия мүшесі Абдраймова Молдир Жұмабаевна

 

№350 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Мейрманова Толқын Рахатбаевна
Комиссия төрайымының орынбасары Демеуов Нұржан Қошқарбайұлы
Комиссия хатшысы Балкибекова Динара Кыдырбаевна
Комиссия мүшесі Байтаков Нұрлан Мыңбайұлы
Комиссия мүшесі Қожатаева Ализа Сейсенбекқызы

№351 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрағасы Ускенбаев Копжасар Тулегенович
Комиссия төрағасының орынбасары Молдашов Шолпан Аманкелдиевич
Комиссия хатшысы Азимжанова Сауле
Комиссия мүшесі Байбатчаев Саламат Накенович
Комиссия мүшесі Бугираев Канат Пиримкулович
Комиссия мүшесі Алимбеков Даурен Бахытжанович
Комиссия мүшесі Баетова Айжан Сагатаевна

 

№352 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрайымы Нұржан Фарида
Комиссия төрайымының орынбасары Муханбетова Нагима Мейржановна
Комиссия хатшысы Шонатаева Гульмира Молдановна
Комиссия мүшесі Айткулова Несипкул Нокербаевна
Комиссия мүшесі Алкереева Назима Есеновна

 

№354 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрағасы Дауенов Бакыт Орынбасарович
Комиссия төрағасының орынбасары Арнабаев Ахан Камшибекович
Комиссия хатшысы Назарова Айнаш Калдыбековна
Комиссия мүшесі Түйебаева Женискул Кудысовна
Комиссия мүшесі Айткурманова Дидар Манжировна
Комиссия мүшесі Чиналиева Кульзакира Турбековна
Комиссия мүшесі Кульбаев Азамат Кайратович

№355 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрағасы Белгибаев Мият Ерикович
Комиссия төрағасының орынбасары Еркимбаева Бахыт Мусабековна
Комиссия хатшысы Кранбаева Арманай Алламбергеновна
Комиссия мүшесі Узбеков Канагат Разимбердиевич
Комиссия мүшесі Абдраймова Жаныл Жанабековна
Комиссия мүшесі Нарбаева Айжан Сейсенбековна
Комиссия мүшесі Ақшолақова Роза Жумагалиевна

№356 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрағасы Курмантаев Бакдаулет Жайлауович
Комиссия төрағасының орынбасары Шарапатова Айшат Жумакелдиевна
Комиссия хатшысы Отарымбетова Балнұр Қалдыбайқызы
Комиссия мүшесі Курманалиева Айман Сабитовна
Комиссия мүшесі Айдаров Бейбит Абдрахманович

№357 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Лауазымы Аты-жөні
Комиссия төрағасы Тузелбаев Канатбек Муратович
Комиссия төрағасының орынбасары Ержанова Атира Жолдасқызы
Комиссия хатшысы Сураншиева Бакыткул Абдижалиловна
Комиссия мүшесі Хасанов Кайрат Нуралиевич
Комиссия мүшесі Ахатаева Гульназ Камшыбековна
Комиссия мүшесі Бабашева Шарапат Курманбековна
Комиссия мүшесі Ускембаева Гульжан Жапсарбаевна
Комиссия мүшесі Дарганов Алмас Бахтиярович
Комиссия мүшесі Ихласова Гульжан Каримбаевна
Комиссия мүшесі Кикбаева Магрипа Токташбековна
Комиссия мүшесі Тулендибаев Куздеухан Демесинович

 

№358 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты – жөні
Комиссия төрайымы Момбекова Гульнар Ляйлакуловна
Комиссия төрайымының орынбасары Муленбаева Гулбану Мурасовна
Комиссия хатшысы Суттибаева Жайнагул Нажимхановна
Комиссия мүшесі Мухамеджанова Шолпан Маратовна
Комиссия мүшесі Махмутова Гульнара Молдазимовна
Комиссия мүшесі Жарылкасынова Айгуль Болатовна
Комиссия мүшесі Тулендиев Келдияр Нусипханович
Комиссия мүшесі Керімбекова Қанаткүл Атанқызы
Комиссия мүшесі Кадирманова Рыскуль Тасыбаевна
Комиссия мүшесі Оспанова Жадыра Турысбековна
Комиссия мүшесі Базарбаев Мақсат Дузбаевич

№359 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Лауазымы Аты – жөні
Комиссия төрағасы Дузбаев Талгат Амангельдиевич
Комиссия төрағасының орынбасары Найзабеков Суинбай Советханович
Комиссия хатшысы Ойтаева Айгуль Тулепбергеновна
Комиссия мүшесі Каипова Рыскуль Укубаевна
Комиссия мүшесі Каугабаева Анар Каугабаевна
Комиссия мүшесі Иманкулов Бауыржан Киргизбаевич
Комиссия мүшесі Жамалбаева Индира Болатбековна

 

 

№360 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Лауазымы Аты – жөні
Комиссия төрағасы Жапаркулов Тойшыгул Кадырбекович
Комиссия төрағасының орынбасары Макулбаев Самат Бабиханович
Комиссия хатшысы Маймаков Оспанбек
Комиссия мүшесі Каипов Дулат Адаевич
Комиссия мүшесі Өкенова Сандуғаш Әлімханқызы
Комиссия мүшесі Буланбаева Жадра Аязқызы
Комиссия мүшесі Әлпеисов Асқар Жакипбекович
Комиссия мүшесі Нурмагамбетова Гүлжазира Ғабитқызы
Комиссия мүшесі Омаров Ерик Серикович

№362 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Лауазымы Аты – жөні
Комиссия төрағасы Бошкаев Ержан  Тансыкович
Комиссия төрағасының орынбасары Тайжанов Серик Абдыкалыкович
Комиссия хатшысы Баймуратов Турарбек Сабырханович
Комиссия мүшесі Нарматов Мурасжан Жанабердиевич
Комиссия мүшесі Ермекбай Муслим Асанович
Комиссия мүшесі Таукебаева Назым Бакытжановна
Комиссия мүшесі Тугылшиев Ертіс  Армиябекович

№485 учаскелік сайлау комиссиясы

Лауазымы Аты  – жөні
Комиссия төрағасы Киялбеков Бекмурат Махаметкулович
Комиссия төрағасының орынбасары Танирбергенов Берик Сейсенович
Комиссия хатшысы Тантаев Нұрдос Шәпетқұлұлы
Комиссия мүшесі Алкерейова Булбул Мейркуловна
Комиссия мүшесі Амзекулов Адилхан Сейткулович

 №486 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Лауазымы Аты – жөні
Комиссия төрағасы Ахатаев Аскар Ахатаевич
Комиссия төрағасының орынбасары Шукеев Азамат Болатханович
Комиссия хатшысы Акбердиева Гүлдерай Сұлтанбайқызы
Комиссия мүшесі Назарбеков Жамбыл  Қолаұлы
Комиссия мүшесі Айдарбекова Рабига Сапархановна
Комиссия мүшесі Молдакасимова Камшат Рысханбаевна
Комиссия мүшесі Медерова Динара  Орынбековна
Комиссия мүшесі Омиралиева Райхан  Муратхановна
Комиссия мүшесі Кошанова Гульмира Шабенқызы

№487 учаскелік сайлау комиссиясы

 

Лауазымы Аты – жөні
Комиссия төрайымы Тайжанова Дарига Лисиповна
Комиссия төрайымының орынбасары Сералиев Нурлан Тилеукулович
Комиссия хатшысы Шабатаева Анар Сейсенбековна
Комиссия мүшесі Наурызбаев Бахыт  Бахаевич
Комиссия мүшесі Сатыбалдиев Нүркен Абикович

© 2017 Аппарат акима Рыскуловского района
+7 (7262) 00 00 00 Обратная связь
Разработка и поддержка сайта