home
home home

Контактные телефоны

 Қызметі

 Т.А.Ә.

Қызметтік байланыс

Аудан әкімі Садырқұлов Ерболат Салқынбекұлы 2-17-00
Қабылдау бөлмесі 2-16-34

 Әкім орынбасары

Қалыбаев Ерлан Бақытжанұлы

2-19-41

Қабылдау бөлмесі

2-22-34

 Әкім орынбасары

 Альпеисов Бейсенбек Ашималиулы

2-19-90

Қабылдау бөлмесі

2-23-61

 Әкім орынбасары

Оразхан Руслан Қонысбайұлы

 2-15-57

 

Қабылдау бөлмесі

 

2-15-57

Аудан әкімі аппаратының басшысы

Терлікбаев Алібек Мамытжанұлы

2-14-91

Қызметі Т.А.Ә. Қызметтік байланыс
Қоғамдық кеңес СҮЛЕЙМЕНОВ

Пазыл

Әбілдаұлы

2-15-05
Аудан әкімінің терроризм және экстремизм бойынша бас инспекторы ЖАМАЛБЕКОВ

Нұрдаулет

Сүйерханұлы

2-20-66
Аудан әкімінің жер мәселелері бойынша бас инспекторы РАЙМБАЕВ

Ғазиз

Қуанышбайұлы

2-13-81

Аудан әкімі аппаратының ұйымдастыру-инспекторлық бөлімшесі

Бөлімше басшысы ҚОХАЕВА

Роза

Нокрабекқызы

2-1350
Бас инспектор ӘЛІ

Жеңіс

Бекқұлыұлы

2-21-32
Бас инспектор ҚҰРАЛБАЕВ

Ернар

Сабитбекұлы

 

2-25-25
Бағдарламашы МЕРКІБАЙ

Ербол

Нұрланұлы

 

2-13-81
Статист

 

Қошанова

Гульмира

Шабденқызы

2-25-25

Аудан әкімі аппаратының персоналды басқару қызметі бөлімшесі

Бөлімше басшысы ҚУАНДЫҚ

Ерсайын

Талғатұлы

2-15-42
 

Бас маман

ЖҰМАТАЕВ

Ғалым

Жұмабекұлы

 

2-14-98

Бас маман НҰРТАЕВА

Алия

Жексенбайқызы

2-14-98

Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік — құқықтық жұмыс бөлімшесі

Бөлімше басшысы НҮРПЕИСОВ

Сәкен

Сәдібекұлы

2-20-66
Бас маман МАМЫРБАЙ

Токтaр

Серікұлы

2-20-66
Бас маманы  «Азаматтардың хал актілерін тіркеу» ЖОЛДЫГУЛОВА

Фатима

Нурбайқызы

4-01-96

Аудан әкімі аппаратының кеңсе бөлімшесі

Бөлімше басшысы ЕСПЕНБЕТОВА

Сәуле 

Мейрамбекқызы

2-20-00
Бас маман ОРАЗБАЙҚЫЗЫ

Динара

2-20-00
Бас маман БАЙҒОНЫСОВА

Балайым

Нілдебайқызы

2-20-00

Аудан әкімі аппаратының қаржы–шаруашылық бөлімшесі

Бөлімше басшысы 2-27-36
Бас маман ӘЛІБАЕВ

Ералы

Ермекұлы

2-27-36
Статист маман АБИШЕВ

Қанат

Болатбекұлы

2-27-36
Төтенше жағдайлар бойынша инспекторы ЖӘДІК

Ерболат

2-27-36
Электрик ТЕЛЕШОВ

Амантай

Асқарбекұлы

2-15-33

Аудандық мәслихат аппараты

Мәслихат хатшысы ЖАМАНБАЕВ

Тұрсынхан

Есімқұлұлы

2-2175
Қабылдау бөлмесі ЖОЛДЫБАЕВА

Жадыра

Ержетқызы

2-22-65
Аппарат басшысы АМРЕЕВ

Асқар

Әміреұлы

2-12-76

 

Кадрлық-құқықтық және іс жүргізу бөлімшесінің  басшысы АУҒАНБАЕВ

Батыржан

Қызыралыұлы

2-12-23
Бас маман-заңгер НОҒАЙБАЕВ

Жанат

Әбікұлы

2-12-23
Бас маман САҒЫМБЕКОВА

Канизак

Наятбекқызы

2-15-34
Бас маман-есепші АХАЕВА

Динара

Құралқызы

2-15-34

 Аудан әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі

Басшысы САПАРБЕКОВА

Ляззат

Тәліпбекқызы

2-25-38

Бюджетті жоспарлау секторы

Сектор меңгерушісі ОҢАЛБЕКОВ

Эльмар

Сейткерімұлы

2-17-05
Бас маман ҚЫДЫРОВА

Ұлжан

Сағымбайқызы

2-17-05
Статист ҚАРАБАЕВ

Рахманберді

Молдағалиұлы

2-13-89

Экономикалық саясат секторы

Сектор меңгерушісі Бос орын
Бас маман ДҮЙСЕТ

Айдана

Анықпайқызы

2-23-61
Статист Жармухаметова

Гульнара

Брашқызы

2-17-05
Бас маман-бухгалтер АМИРОВА

Балмира

Дүйсебайқызы

2-17-05

 Аудан әкімдігінің ішкі саясат бөлімі

Басшысы УТЕУЛИЕВА

Ляззат

Шәкуәліқызы

2-12-67
Қабылдау бөлмесі ҚОШҚАРБАЕВА

Айжан

Аманбекқызы

2-12-68
Сектор меңгерушісі АЛТАУЕВА

Назира

Оралбекқызы

2-12-68
Бас маман ШӘМШІХАН

Нұрсұлтан

Қайратұлы

2-12-68
Бас маман ЖАЙЛЫБАЕВА

Ақерке

Маратқызы

2-12-68
Бас маман-есепші БАҒЫЛБЕКОВ

Ернар

Жанатұлы

2-12-68
Баспасөз хатшы 2-12-68
«Жастар ресурстық орталығы» САРСЕХАНҰЛЫ

Айбек

4-04-83

Аудан әкімдігінің  тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және

автомобиль жолдары  бөлімі

Басшы ДАУЫТБЕКОВ

Мақсат

Арыстанбекұлы

2-18-37
Қабылдау бөлмесі МАМЫРХАНОВА

Ару

Нұрболатқызы

2-23-94
Бас маман АЙҒАСҚАЕВ

Талғат

Нұрсұлтанұлы

2-23-94
Бас маман ӨМІРКҰЛОВ

Жасұлан

Бейшенқұлұлы

2-23-94
Бас маман АҚМОЛДАЕВА

Камила

Қалдарханқызы

2-23-94

Аудан әкімдігінің  құрылыс, сәулет және қала құрылысы және құрылыс бөлімі

Басшысы КӨПБАЕВ

Нұрлан

Талғатұлы

 
Қабылдау бөлмесі АҚЫНТАЕВА

Дана

Құралбайқызы

2-20-25
Сектор меңгерушісі ӘБДІРАХМАНОВ

Қаблет

Қанатұлы

2-14-34
Бас маман
Бас маман САҒЫНДЫҚОВА

Эльмира

Құралбекқызы

2-20-25
Бас маман КІШКЕНТАЕВА

Динара

Арғымбайқызы

2-20-25

                                         Аудан әкімдігінің  ауыл шаруашылығы бөлімі

Басшысы ЕСПЕНОВ

Ерғазы

Жұмабекұлы

2-15-36
Қабылдау бөлмесі Аденова

Мерей

Оңғарбайқызы

2-22-34

Мал шаруашылығы және өнімді қайта өңдеу секторы

Сектор меңгерушісі ТУҒАНБАЕВ

Әлдибек

Бекенбайұлы

2-23-37
Бас маман

 

2-14-94

Егін шаруашылығы секторы

Бос маман РАХМАНҚҰЛ

Еркебұлан

Кенжетайұлы

2-22-34
Бас маман АУТАЛИПОВ

Қайырбек

Депутатұлы

2-22-34

Аудан әкімдігінің өнеркәсіп және кәсіпкерлік бөлімі

Басшысы ТАСТАНОВ

Сақтасын

Абенұлы

2-16-71
Қабылдау бөлмесі НАЙМАНБАЕВА

Асел

Ілиясқызы

2-16-71
Бас маман БЕРДІБЕК

Жандарбек

Нығызбекұлы

2-16-71
Бас маман-есепші АСЫЛБАЕВА

Дариға

Амангелдіұлы

2-16-71
Кәсіпкерлік палата Атамекен

 

УСКЕНБАЕВ

Қайрат

Амангелдіұлы

 

2-24-44

МЕНЕДЖЕР ІҢКӘРБЕКОВА

Әсия

Айдарқызы

2-24-44

Аудан әкімдігінің  ветеринария бөлімі

Басшысы ТОХАБАЕВ

Асқар   

Тұнғышұлы

4-04-93
Қабылдау бөлмесі ЕСІМОВА

Асел

Серікбайқызы

4-04-53
Орынбасары ТУТКАБАЕВ

Сымбат

Базарбайұлы

4-04-53
Сектор меңгерушісі ӘЛІБАЕВ

Қанат

Қожанұлы

4-04-53
Бас маман АЛИМОВ

Мухамбет

Әлімұлы

4-04-53
Бас маман АУБАКИРОВ

Сатыбалды

Жәмешұлы

4-04-53
Бас маман КҰРМАНТАЕВ

Бақдаулет

Джайлауұлы

4-04-53
Бас маман МАСАЛИМОВА

Доғдыркүл

Шаймаханбетқызы

4-04-53
«Құлан мал дәрігері» ДАЛИБАЕВ

Серікбай

Берікқожаұлы

4-03-85

 

Аудан әкімдігінің  жер қатынастары бөлімі

Басшысы ЖАНАДИЛОВ

Досмуханбет

Сыдыкбайұлы

2-21-84
Бас маман АДЕНОВ

Бекжан

Сақтасынұлы

2-27-48
Бас маман АБЛАЕВА

Айна

Аязбекқызы

    2-27-48
Жер кадастр

бти

САНСЫЗБАЕВ

Нұрмат

Дауылбайұлы

4-01-19

Аудан әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

Басшысы

 

2-12-54
Бас маманы ҚЫРЫҚБАЕВ

Рүстем

Қуанышбекұлы

2-27-51
Бас маманы САРТАЕВ

Ренат

Қанатұлы

2-27-51
Мәдениет үйінің директоры БАЗАРҚҰЛОВ

Нұрдос

Жексенбайұлы

2-24-34
Аудандық орталықтандырылған кітіпханалар жүйесінің директоры ТОПАТАЕВА

Нұрсұлу

Жайлыбайқызы

2-13-90
«Сұлутөр» кинотеатырының директоры БЕРТЕКОВ

Сатыбалды

Сламқұлұлы

2-14-29

                                                           Аудан әкімдігінің білім бөлімі

Басшысы 2-14-10
Қабылдау бөлмесі ДОСКЕЕВА

Жанерке

Бекназарқызы

2-14-10
Сектор меңгерущісі САМЫЛТЫРОВ

Бауыржан

Қуанышбекұлы

2-11-85
Бас маман САДЫКБЕКОВА

Назым

Рахимовна

2-14-19
Бас маман АБДИЕВА

Гүлмира

Орынбекқызы

2-10-09

                     Аудан әкімдігінің  жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

Басшысы НАЗАРБЕКОВ

Айхан

Жамбылұлы

2-12-81
Қабылдау бөлмесі ЖАПАР

Айғаным Арыстанқызы

2-12-81
Орынбасары УМЕЕВА

Сауле

Өмірзаққызы

2-16-44

Есеп және қаржы секторы

Сектор меңгерушісі КЕНЕСБАЕВ

Нұрсұлтан

Ержанұлы

2-23-07
Статист ҚАСЫМОВА

Нұргүл

Серікжанқызы

2-23-07

Жұмыспен қамту орталығы

Басшысы ҚҰЛМАНОВ

Сапар

Тлеубердиевич

2-24-03

 

Орынбасары БАЛПАНОВ

Даурен

Тілеулесұлы

2-24-27

Жұмыс іздеушілерді тіркеу секторы

Сектор меңгерушісі БАЛТАБАЕВА

Роза

Тынышбайқызы

2-24-46
Маман ҚАЙМАСАРОВА

Эльмира

Молдабекқызы

2-24-46
Маман АБДУАЛИЕВ
ҒабитҚабылұлы
2-24-46
Маман БАЛАТАЕВ

Асылбек

Жұмабекұлы

2-44-03
Маман БАЙМУРАТОВА
БибірузаЕрниязқызы
2-24-03

 

Қаржы және есеп секторы

Сектор меңгерушісі ҮКІБАЕВА

Айнұр

Оразбайқызы

2-24-28
Маман ИКРАШЕВА

Тойдын

Байғұлттықыз

2-24-28
Маман ҚУАНЫШБЕКОВ
АрдақАсанханұлы
2-24-46
Бағдарламашы ТЛЕБАЛДИЕВ
БақытбекШахтыбайұлы
2-24-46
Заңгер АДЕНОВ

Азамат

Нұрғалиұлы

2-24-27

 

Атаулы әлеуметтік көмек тағайындау секторы

Сектор меңгерушісі МҰСАХАНОВ

Марғұлан

Сырымұлы

2-24-46
Маман БОРАНБАЕВ

Нұрбол

Сәрсенбайұлы

2-24-46
Маман РАСИЛОВ
ДарханТлеуқұлұлы
2-24-46
Кеңесші АЛКЕРЕЕВ
МаратЖолдасбекұлы
2-24-46
Ассистент САТИМБЕКОВА

Мая

Петрқызы

2-24-46
Ассистент БЕРЕМҚҰЛОВА
Айнұр
2-24-46

 

Аудан әкімдігінің қаржы  бөлімі

Басшысы ЖАПАРҚҰЛОВ

Тойшұғыл

Қыдырбекұлы

2-11-41
Қабылдау бөлмесі МЕДИРОВА

Динара

Орынбекқызы

2-11-41

Бюджетті орындау секторы

Сектор меңгерушісі СЕЙСЕУ

Нұрсұлу

Арыстанқызы

2-17-88
Бас маман БИГАЗИЕВА

Венера

Бауханқызы

2-21-20
Бас маман Бос орын

Коммуналдық меншікті басқару секторы

Сектор меңгерушісі НИЯЗҚҰЛОВ

Бейсен

Өмірқұлұлы

2-18-08
Бас маман ӘЛПЕИСОВ

Асқар

Жақыпбекұлы

2-11-26

Аудан әкімдігінің  денешынықтыру және спорт бөлімі

Басшысы ШАБЕЕВ

Ерлік

Тоғанбайұлы

5-03-30
Қабылдау бөлмесі ЖАНИБЕКОВА

Қуанышкүл

Қанатбекқызы

5-03-30
Бас маман НҰРАХАЕВ

Есет

Мұхаметқұлұлы

5-03-30
Бас маман САРСЕНОВ

Сержан

Мұхаметжанұлы

5-03-30

ҚР ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Т.Рысқұлов аудандық аумақтық инспекциясы

Басшысы УТЕБАЕВ

Айдар

Болатханұлы

2-19-75
Бас маман ТЕРЛИКБАЕВ
МамытжанИгілікұлы
2-19-75
Бас маман РАИМҚҰЛОВ

Қасымбек

Әбілұлы

2-19-75
Бас маман ТЛЕШАЛИЕВ
АрманДәулетқұлұлы
2-19-75

Аудандық «Құлан таңы» газеті

Редакторы ӨМІРЗАҚОВ

Мұратбек

Тоқсанбайұлы

2-12-09
Орынбасары АЙНАҚҰЛОВ

Мереке

Ержанұлы

2-27-56

Ауылдық аймақ әкімдіктері

 

Құлан ауылдық округінің әкімі ИМАНБАЕВ

Мұрат

Әшірәліұлы

2-10-84
Ауылдық округ әкімінің орынбасары БАЙМҰРАТОВ

Серік

Тынышбекұлы

2-17-37
Бас маман ҚАНАТОВА

Долересс

Мұратқызы

2-10-91

 

 

Бас маман ҚОЖАМҚҰЛОВ

Құрманғали

Жайлауұлы

2-27-69
Бас маман ИМАНҚҰЛОВ

Бағдаулет

Азаматұлы

2-27-69
Бас маман ҮМБЕТАЛЫ

Жандосәліби

Сатымбекұлы

2-17-37
Бас маман ИМАНҚҰЛОВА

Сандуғаш

Серікқызы

2-21-56
Жетекші маман ДОСМАНБЕТОВА

Роза

Қалкенқызы

2-21-56
Жетекші маман КРАНБАЕВА

Татиш

Естөреқызы

2-21-56
Жетекші маман ЕЛХОДЖАЕВА
АйнұрЖарылқасынқызы
2-21-56
Жетекші маман АҚБЕРДИЕВА
ГүлдерайСұлтанбайқызы
2-10-84
Луговой ауылдық округінің әкімі СВАНОВ

Мұрат

Айтымбетұлы

2-41-03
Ауылдық округ әкімінің орынбасары АБИЛОВ

Қайрат

Мергенбайұлы

2-50-21
Бас маман АТАБАЕВ

Тимур

Берікұлы

36-256
Бас маман ҚОРАЛАСБАЕВА

Гүлнұр

Дүйсенбекқызы

2-44-28
Бас маман МЕЙМАНХАНОВА

Айгүл

Бақытжанқызы

2-44-28
Жетекші маман БЕДАУОВА

Алтынай

Балтабайқызы

2-44-28
Жетекші маман НИЯЗҚҰЛОВА

Ақмарал

Уменқызы

2-47-80
Жетекші маман РАХЫМЖАНОВА

Балнұр

Қайратқызы

2-47-80
Қарақыстақ ауылдық округінің әкімі ТАНКЕЕВ

Оразалы

Жайылғанұлы

25-5-01
Бас маман ОМАРОВ

Исатай

Файзуллаұлы

25-5-01
Бас маман ШАЖАЛИЕВ

Сакен

Илясұлы

25-4-76
Бас маман МАЛЫБАЕВА

Сауле

Серікқалиқызы

25-4-76
Бас маман СЫЗДЫҚОВ

Әлібек

Нұрланұлы

25-4-76
Жетекші  маман АЛТЫБАЕВА

Гүлнұр

Зайдуллақызы

25-4-76
Жетекші  маман БАЯТАНОВА

Гүлмира

Маршалқызы

25-4-74
Жетекші  маман САМЫҚОВ
СерікБейсенұлы
25-4-74
Ақбұлақ ауылдық округінің әкімі АТАБАЕВ

Самат

Шорабекұлы

5-46-30
Бас маман БАЙҒОЖАЕВ

Әлмәғанбет

Спанұлы

5-46-30
Бас маман ЖАКСЫТАЕВА

Фариза

Шымырбекқызы

5-46-30
Бас маман САЯКОВА

Дана

Бейсембайқызы

5-46-30
Бас маман БЕКНҰРМАНОВА

Айнұра

Ыскелдіқызы

5-46-30
Жетекші маман АБДРАИМОВА

Жаныл

Жанабековқызы

5-46-30
Ақниет ауылдық округінің әкімі ТҰРАБАЕВ

Нұрдос

Әбіқұлұлы

5-49-10
Бас маман БЕКБОСЫНОВА

Мира

Шәріпханқызы

5-49-12
Бас маман НОҒАЙБЕКОВА
АбдраманМырзаханұлы
5-49-12
Бас маман ӘМІРЕЕВ

Әділет

Әліжанұлы

5-49-12
Бас маман Бос орын
Құмарық ауылдық округінің әкімі МАНСҰР

Болат

Шәкіртұлы

5-12-01
Бас маман КӨМЕКОВА

Кәрима

Сәрсенбекқызы

5-08-63
Бас маман СУКЕНОВА

Фарида

Амантайқызы

5-07-50
Бас маман САДЫҚОВА

Күльдана

Паизоқызы

5-07-50
Бас маман РАУШАНОВА

Ақжарқын

Өмірәліқызы

5-07-50
Ақыртөбе ауылдық округінің әкімі АБИШЕВ

Айбек 

Қайырбекұлы

5-21-34
Бас маман АДИЛОВ

Жеңіс

Бақытбекұлы

    5-42-83
Бас маман ТҰРСЫНОВ

Ернұр

Балтабайұлы

5-47-23
Бас маман МАҚҰЛБЕКОВА

Айнұр

Алтынбекқызы

5-47-23
Бас маман ТҰРСЫНОВ
ЕрнұрБалтабайұлы
5-47-23
Жетекші  маман ШҰЛҒАУБАЕВА
БалзияСапарқызы
5-47-23
Көкдөнен  ауылдық округінің әкімі АТАБАЕВ

Төлеген

Алпамысұлы

35-5-05
Бас маман АРТЫҚ

Нұртаза

Бақытбекұлы

35-5-18
Бас маман НЕСІПБЕКОВ

Мақсат

Несіпбекұлы

35-5-18
Бас маман ЕСІМОВА

Динара

Алдибекқызы

35-5-18
Бас маман НҰРМАҒАМБЕТОВА

Гүлжазира

Ғабитқызы

35-5-18
Көгершін ауылдық округінің әкімі АЙДАРХАН

Ержан

Серікұлы

26-7-11
Бас маман КЕШІКБАЕВ

Сейтхан

Қапарұлы

26-4-99
Бас маман ҚАРТАМБАЕВ

Ғабит

Жүнісбекұлы

26-4-99
Бас маман ТАҢАТ

Талант

Талғатұлы

26-4-99
Бас маман НҰРБАЕВА

Қанипа

Жолшыбекқызы

26-4-99
Өрнек ауылдық округінің әкімі АҚҮРПЕКОВ

Бауыржан

Сәкенұлы

5-48-00
Бас маман БАЙНАЗАРОВА

Балхия

Сағынбекқызы

5-46-38
Бас маман ҚОНАҚБАЕВА

Гүлғайша

Сұлтанбайқызы

5-46-38

 

Бас маман АЙДАРҚҰЛОВ

Асет

Әлібекұлы

5-46-38
Тереңөзек ауылдық округінің әкімі МҰСАЕВ

Мұхтарбек

Арыбекұлы

5-47-18
Бас маман ДОРМЕНОВ

Алпысбай

Онланбайұлы

5-07-84
Бас маман АХМЕТОВ

Бауыржан

Нұржанұлы

5-07-89
Бас маман РЫСБАЕВ

Мансұр

Ярахметұлы

5-47-31
Қорағаты ауылдық округінің әкімі Әбләзімов

Бақытбек

Жақсымбетұлы

5-49-05
Бас маман ҚОНДЫБАЙ
ЖұмабекАнуарбекұлы
5-14-36
Бас маман ШАЛТАЕВА

Баян

Темірханқызы

5-14-36
Бас маман НҰРЖАН
Фарида
5-14-36
Жаңатұрмыс  ауылдық округінің әкімі ЖАМАЛБЕКОВ

Нұрболат

Мамырханұлы

5-33-66

5-34-43

Бас маман АЛМИРЕКОВ

Талғат

Кабылбекұлы

5-37-47
Бас маман СЕРАЛИЕВ

Нұржан

Мұхтарұлы

5-33-66
Бас маман ЕЛЕУКЕЕВА

Алтын

Сатылғанқызы

5-33-66
Бас маман КҰЛБАЕВ

Шаншар

Жетпісбайұлы

    5-33-66
Абай ауылдық округінің әкімі АРЫСТАНБЕКОВ

Мұрат

Дакенұлы

5-06-72

5-06-91

Бас маман ОРАЛ

Әсел

Махмұтқызы

5-49-03
Бас маман ҚҰЛДЫБАЕВ

Ғани

Рашидұлы

5-06-92
Бас маман ОМАРОВ

Жандос

Елдесұлы

5-07-78
Жетекші маман ҚАДІРБАЕВА

Алия

Сейсенқызы

5-07-78
Қайыңды ауылдық округінің әкімі АСАНБАЙ

Азамат

Ниетқұлұлы

5-47-19
Бас маман НАУРЫЗБАЕВ

Бақыт

Бахайұлы

5-40-90
Бас маман СЕРАЛИЕВ

Нұрлан

Тілеуқұлұлы

5-40-90
Бас маман НАУРЫЗБАЕВ

Бауыржан Бахайұлы

5-44-44
Бас маман ТӨРЕБЕК

Айдар

Аудандық  мұрағат

Бастығы ЖЕКЕБАЕВА

Серіккүл

Нұрқалиқызы

4-03-31
Архивист Етекбаева Асыл

Ошанқызы

4-03-31
Архивист АТАЕВА

Жайна

Маманбекқызы

4-03-31
Архивист ЖОЛДАСОВА

Ақтолқын

Нұркелдікызы

4-03-31

Орман және жануарлар дүниесін қорғау мекемелері

Луговой ауылдық округі

Басшысы ТӨЛЕГЕНОВ

Кәрім

Тұрсынқұлұлы

 

2-48-89

 

Орынбасары  

 

2-45-75
Бас маман ТАПИЛОВА

Гүлмира

Қанатбекқызы

2-42-44

Ақыртөбе ауылдық округі

Басшы МҰЗДЫБАЕВ

Жандар

Жақанұлы

5-48-45

5-34-97

Ауылшаруашылық мекемелер

«Құлан Су» Мемлекеттік комуналдық кәсіпорын ӨСЕРОВ

Марат

Сапарұлы

4-01-17
Станд. ж/е сертциялау мек. Бастығы АЙҒАСҚАЕВ

Қыстаубай

Айғасқаұлы

2-26-53

                                             Құқық қорғау, әділет және әскери органдар

Аудандық сот төрағасы АМАНБАЕВ

Ғазиз

Тұрсынәліұлы

2-11-53
Кеңсе БЕРІКБАЙ

Ерболат

Қайратұлы

2-17-63

2-15-11

Судья УЗБЕКОВ

Серік

Тұрысбекұлы

2-26-94
Аудандық  Прокурор РАЙМКУЛОВ

Даурен

Куатбекович

4-15-10
Аудандық прокурордың орынбасары ТАЛХАНБАЕВ

Мұхан

Даулетұлы

4-15-11
Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің бөлімше басшысы

(КНБ)

МАНГУТОВ

Ғалым

Мырзабекұлы

4-02-22
Бөлімше ОРЫНБАСАРЫ БАЙБОСЫНОВ

Сабитжан

4-02-02
Әділет басқармасының басшысы РАСИЛОВ

Тұрар

Тілеубердіұлы

  2-16-72
Бас маман МҰХТАРОВА

Бақыткүл

Кеңесқызы

  2-19-34
«Халыққа қызмет көрсету орталығының» басшысы. ЦОН (гос корпорация) БЫҚЫБАЕВ

Нұржан

Дүйсенұлы

4-01-05
Орынбасары ТЕМІРЖАНОВ

Руслан

Әділханұлы

4-01-06
Маман АДЕНОВА

Назым

Мәлікқызы

4-01-06
Азаматтарға арналған үкімет мемлекеттік корпорациясының басшысы  БТИ САНСЫЗБАЕВ

Нұрмат

Дауылбайұлы

2-24-61
Маман АЙДАРБЕКОВА

Гүлжан

2-24-61
Нотариус ЖАНАСОВА

Ляззат

Тоқтаровна

2-26-26
Аудандық Ішкі Істер Басқармасының басшысы РОВД КАПАРОВ

Қайрат

Мұханұлы

2-12-42

2-14-50

2-16-91п

Орынбасары БАҚБЕРГЕНОВ

Асхат

Жамбылұлы

 2-10-63
Орынбасары АБДЫҚАСЫМОВ

Абзал

Рахымұлы

2-12-82
Жергіліті Полиция Қызметінің  басшысы ЖАНАСОВ

Досмуханбет

Қорғаныс істері жөніндегі бөлімше басшысы. Воэнкомат 2-12-45
Орынбасары АУЕЛБАЕВ

Болат

2-13-53
Авиaция УЗБЕКОВ

Дуйсенбек

Оразбекұлы

39-3-26
Төтенше жағдайлар бөлімінің басшысы СЕЙТІМБЕТОВ

Жандар

Абдраханұлы

    2-22-76
Нотариус ЖАНАСОВА

Ляззат

    4-02-26

                                          Қаржы,  салық және  статистика органдары

Салық комитетінің төрағасы АСҚАРОВА

Ардақ

Тоқсанбайқызы

2-17-46
Орынбасары БАЙТИК

Бақыт

2-23-35
Қазына.бөл.

басшысы

ҚОҢЫРАТБАЕВ

Ролан

Бекмұратұлы

2-15-32
Орынбасары АСИЛИН

Даулен

2-24-02
Халық банк ТҰРЖАНОВА

Күлпаш

Даурамбекқызы

2-12-88
Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың басшысы КЕМЕЛБЕКОВ

Төлеген

7-90-52

2-26-68

Маман Еркебаева Ельмира 7-90-52
Аудандық статистика басқармасы  ПІРІМҚҰЛОВ

Бақытжан

Жайлаубайұлы

2-18-55
«Құлан дән»  АбДЫҚАДЫРОВ

Рахман

2-26-42
Киелі Құлан АБДЫҚАДЫРОВ

Сатжан

Рахманұлы

2-26-42
Маман БАЙРАМКУЛОВА

Касина

2-26-42

Аудандық денсаулық сақтау мекемелері

Аудандық Орталық Аурухананың

бас дәрігері

МЫРЗАЛИЕВ

Шындос

Кершайызұлы

2-21-78
Орынбасары ЖҰМАНҚҰЛОВА

Раушан

Күшірбекқызы

2-14-58
ЕСТЕМЕСОВА

Рымбала

2-15-93
Аға мейірбике АЛКЕРЕЕВА

Алтынай

Жолдасбекқызы

2-28-47
Юрист САКЕНОВА

Айгерім

Мұхтарқызы

2-23-39
«Сауле»

санаториясы

 

МАМАДИЯРОВ

Серік

Қамбарұлы

25-3-03

25-3-34

Туб.Дисп

Бас дәрігері

ЖАКИБАЕВ

Ертай

Калиевич

 

4-16-78

4-16-82

Зож РЫСКЕЛДИЕВ

Үмбетқали

2-25-06

                                                              Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы

Бастығы

СЭС

УСКЕНБАЕВ

Самат

Советбекович

4-07-77
Қабылдау бөлмесі ЕСЕНАЛИЕВА

Құндыз

4-07-10
Орынбасары АМАНЖОЛОВ

Алмас

Алматұлы

4-08-28
Маман ИМАНАЛИЕВА

Жанар

4-07-99

                                                                Өнеркәсіп, автокөлік және байланыс

«Құлан Энерго Жылу» ҚОРАЛАСПАЕВ

Ержан

Шамшабекұлы

4-05-70
Орынбасары РЫСМЕДЕТОВ

Еділ

Қабылдау бөлмесі САБАЛАКОВА

Жейлеукүл

4-05-71
Бухгалтерия АҚЫЛБЕКОВА

Балзия

4-05-71
«Таза су» КМК СӘЛІМБАЕВ

Серік

4-07-12
«Қазақтелеком» Акционерлік  қоғамының басшысы СӘТПЕНБЕТОВ

Қанат

Бектібайұлы

2-11-71

2-25-43

Бас инженер РУБИЛОВ

Алихан

2-14-00

2-19-36

«Қазпошта» Акционерлік қоғамының басшысы ЖАПАРОВ

Даулет

Шаріпханұлы

2-21-61
Орынбасары САТЫЛҒАНОВ

Алмат

2-21-61
Бухгалтер АЛДИЯРОВ

Тамаша

2-11-07
Баспасөз бөлімі ЖАНАТАЕВА

Гульнара

2-21-60
Аудандық электр желісін тарату мекемесінің басшысы  РЭС МУРЗАТАЕВА

Назым

Шаймуратовна

2-13-94
Орынбасары МОМЫНАЛИЕВ

Бақытжан

2-14-80
Бас инженері ЕМБАЕВ

Бақыт

2-24-94
Диспетчер ДАУЛЕТКУЛОВА

Марина

2-13-56
«Рельс дәнекерлеу» кәсіпорнының басшысы ТУЛЕКОВ

Бактияр

36-183

 

«Тараз газ» кәсіпорнының басшысы  РАЙ ГАЗ КАЛЫМБАЕВ

Ердаулет

Нұрғалиұлы

    2-17-31

2-14-66

«Луговой жылқы зауыты» ЖШС директоры БАЗАРАЛИЕВ

Халит

Базарбайұлы

26-5-01

26-5-02

«Колос» ЖШС бысшысы ЭДИЛЬБИЕВ

Руслан

Ширваниұлы

2-16-02
«Шикізат» ЖШС басшысы СУЛЕЙМЕНОВА

Салима

2-11-93
«Тоқыма фабрикасы» Акционерлік қоғамының президенті АХАЕВ

Саид

Ахметұлы

2-10-65
«Құлан жолдары» ЖШС бастығы САҒЫНБЕКОВ

Қонысбай

Оразханұлы

2-11-04
«Ақтоған» ЖШС

басшысы

АХАЕВ

Аду

35-5-11
«Бейсен және К» ТС ТЕҢІЛБАЕВ

Бейсен

    2-28-25

Партия ұйымдары, кәсіподақ комитеттері және басқа да мекемелер

«Нұр Отан» ХДП басшысы АРЫСТАНБЕКОВ

Қанат

Дәкенұлы

2-11-46
Аудандық ардагерлер   кеңесінің төрағасы БИЖАНОВ

Қожайхан

2-26-78
А/ш. Кәсіп. ұйым. Төрағасы АУТАЛИПОВ

Қайырбек

2-22-34
Білім беру қызм. Кәсіп. ауд. Ком. Төр. БАЙМУРАТОВА

Айнур

Манатбекқызы

2-12-25
Сайлау комис.төр ТЛЕПОВ

Манарбек

2-16-00
 «Құлан» қонақүйінің қабылдау бөлмесі 2-11-93

Штаттан тыс қызметкерлер

 

 

Еден жуушылар

 

ТЕМІРБЕКОВА

Нұржамал

Жәрдемқызы

2-15-33
БҰХПАБАЕВА

Жанат

Жәкенқызы

2-15-33
Күзет ИЛЬЯСОВ

Дастан

Көбегенұлы

2-15-33
Аула тазартушы ҚЫДРАЛИЕВ

Қуат

Керімқұлұлы

2-15-33

© 2017 Аппарат акима Рыскуловского района
+7 (7262) 00 00 00 Обратная связь
Разработка и поддержка сайта